Anasayfa > Oyun Hileleri > GTA San Andreas Bilinmeyen Hileler

GTA San Andreas Bilinmeyen Hileler

GTA San Andreas bilinmeyen hileler konusunda oldukça zengin. Çok geniş bir oyun olduğu için her an yeni birşeylerle karşılaşmak mümkün. Şifreleri bilinen GTA San Andreas hileleri kadar, oyunun hatalarından kaynaklanan bazı hileleri de kullanmak mümkün. Oyunda buna benzer birçok hile bulunmakta. Sizin için bazılarını yazdık:

GTA San Andreas Sırları

 • “High Stakes, Low-Rider” görevini bitirdiğinizde Cesar ve arabası nitiş çizgisinde kalır ancak arabanın kapıları kilitlidir. Eğer arabayı iterek garaja kadar götürürseniz kapıları açılır.
 • Nitronuz bittiğinde aractan inip tekrardan binerseniz nitronuz iki dakika beklemenize gerek kalmadan dolmuş olur.
 • San Fierro’da “Photo Opportunity” görevinde başarısız olun ve tekrardan yüklemeyin. Böylece fotoğram makinanızda sınırsız film olur.
 • Kontrol ettiğiniz bölgelerden birinin saldıya uğradığı mesajını aldığınızda bir polis aracı, itfaiye aracı veya ambulans alıp görev başlatın ve bitirin. Böylece saldırı sona ermiş olacaktır.
 • Eğer gece görüş gözlükleri takılıyken atari oynamaya başlarsanız, atari oyunundan çıktığınızda CJ’in gözünde hala gece görüş gözlükleri takılı gözükür ama etkisi kaybolur.
 • Polis tarafından takip ediliyorsanız, araba boyama garajına girin ve garajın kapısı kapanmadan hızlıca arabadan inin. Böylece garajın kapısı açık kalacaktır. Dışarıda ister polis, ister FBI, ister ordu olsun, siz garajdayken sizi görmezlikten geleceklerdir. Onlara istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz. Dışarıda polis sayısı azaldığında ve tekrar artmasını istediğinizde yaya olarak garajın dışına çıkıp geri girmeniz yeterli. Aksiyondan sıkılırsanız arabaya tekrar binin; böylece garajın kapısı kapanır. Aracınız boyandığı için de aranma yıldızları silinir; siz de rahatlıkla garajdan çıkıp yolunuza devam edebilirsiniz.

 Sizler de kendi bulduğunuz veya denediğiniz, bunlara benzer ufak hileleri paylaşmak istemez misiniz?

Çok yetersizYetersizİdare ederİyiÇok iyi (79.287 oy, ortalama: 4,92)
Loading ... Loading ...

5 yorum

 1. şu saldırıya uğrayınca kurtulma güzel diğerleri gereksiz cesar arabasını graja götürüne kadar götün çıkar onun yerine bir low-rider alıp, modifiye ederek cesar arabasını yapabilirsin ztn ama yinede uğraşmıssın eline sağlık

 2. Barış Gökbudak

  tşk

 3. harika bilgiler.. teşekkürler…

 4. bu oyun çok güzel

Yorum Yaz !

Facebook ile bağlan:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.İşaretli alanlar gereklidir *

*


5 + dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yıkarı