Anasayfa > Oyun Hileleri > GTA San Andreas Bilinmeyen Sırları

GTA San Andreas Bilinmeyen Sırları

GTA San Andreas Bilinmeyen sırları ile de kendinden sürekli söz ettirmekte. Oyun içerisine gizlenmiş o kadar çok detay var ki, bunların hepsini keşfetmek imkansız gibi birşey.

Etrafınıza dikkatli olarak baktığınızda bir çok gizemli olaylar ve sırlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bu yüzdendir ki CJ’in de bu sırları ölümsüzleştirmek için yanında hep bir fotoğraf manikası bulunuyor. Fotoğraf manikasını kullanmayı ihmal etmeyin.

GTA San Andreas Bilinmeyen Sırları – BÖLÜM 1

 • Oyunda Amerika Birleşik Devletleri’nin UFO araştırmaları yapıldığı öne sürülen oldukça gizli olan askeri bölge yani 51. Bölge’yi (Area 51) temsil eden Area 69 adında bir bölge bulunuyor. Bu bölgeye bazen UFO benzeri araçlar iniyor.
 • Bir kargo uçağına girildiğinde ‘Siyah giyen adamlar’ filmindeki uzaylı avcıları geliyor ve filmdeki repliklerle saldırıyorlar.
 • Area 51. bölgenin olduğu yerdir hani böyle dev bir çanak anten var orası o dağlardan birinde tepesi içe doğru çökmüş onun içindede mefta torbaları yani ceset torbaları var bi söylentiye göre onu Catalina koymuş ve 6 eski kocasıymış.
 • Big Smoke’ un saklandığı dairenin kapısında bulunan Hoş Gelmediniz (“Not Welcome”) yazısı. Big Smoke, CJ için bu yazıyı koymuş.
 • Bildiğiniz gibi ünlü motorcu Valentino Rossi’ de 46 numara motorsiklet kullanmaktadır. Bu motoru Las Venturasta bir limanda bulabilirsiniz.
 • Bazı kayalarda ilginç semboller var.
 • Ryder’ın evine Obliviondan girdiğinizde içerde bir GTA Vice City posteri görebilirsiniz.

GTA San Andreas Bilinmeyen Sırları – BÖLÜM 2

 • SanFierro da bir binanın üzerinde beliren K harfi.var.
 • Bulutsuz bir gecede gökyüzüne baktığınızda “r” ‘ i görürsünüz herhalde Rockstar Games’in “r” sidir.
 • Kayıp şehir gibi yerler Amerika’da vardır. Ondan koymuşlar herhalde Bu şehirlerden 1-2 tane var. Çok büyük dağların arasında gizli.çok korkunç bir yer. hiçbir insan yok ara sıra hayaletler çıkıyor.
 • Tommy ve Lance in oyuncakları oyunda mevcut.
 • Hayalet araba. Herkes bu arabayı hayalete benzetiyor. Niye diye sorarsanız çünkü bu arabalar kendi kendine hareket ediyor ve içlerinde sürücü yok. Aslında bu araba bir hayalet araba değil. Rockstar Games o arabayı bir yokuşun tepesine koymuş dolayısıyla araba aşağıya doğrı kayıyor.
 • San Fierronun bir kasabasındaki Cluck’ın Bell’den çıkınca oyun gereği havada kımıldayabilen bir beyaz nesne görülür.
 • Denizin içinde büyük ve yıkık dökük bir denizaltı var. İçine binilemiyor.

GTA San Andreas Bilinmeyen Sırları – BÖLÜM 3

 • Sabahleyin akşam gözüken yer. Interior’da her zaman karanlık hava vardır
 • Mezarlıkta bir mezar taşına dikkatli bakarsanız üstünde Carl yazdığını görürsünüz (carl=oyunda yönettiğimiz karakterin adı)
 • Bir kasabada geceleyince nadir olarak koca ayak adında turuncu bir canavar geliyor ve silahlarla öldürülemiyor..
 • Bazı ağaçlarda maymuna benzer şekilleri görüyoruz.
 • Los Santosta Vinewood yazısının arkasındaki bir seri katilin mezarına gidince çığlıklar duyarsınız.
 • Yönettiğimiz karakterin annesiniz mezarına gidince de çığlıklar duyarsınız.
 • San Fierro’yu Las Venturas’a bağlayan köprünün üstünde “There are no easter eggs up here go away” yazar. Anlamı da “Burada sürpriz yumurta yok. Kaybol” Sürpriz yumurtadan kasıt oyunlardaki bu tarz gizli şeyler tabi.

GTA San Andreas Bilinmeyen Sırları – BÖLÜM 4

 • Oyundaki tabelaların bazılarında rakip oyunların afişleri var.
 • Belirli yerlerden “Oblivion” isimli paralel bir evrene geçiliyor. Obliviona geçiş için Gantondaki spor salonundan giriyoruz ilk olarak içerde kim var kim yoksa öldürüyoruz sonra ROCKETMAN yazıp Jetpack hilesini açıyoruz sonra kapıdaki Giriş/Çıkış sarı okuna Jeetpack’le yürüyüp havalanıyoruz ve obliviondayız bu kadar basit.
 • Carl’ın annesinin mezarında hayalet filan da yok ama orada durup hiçbir müzik dinlemeden başka bir ses açmadan pür dikkat dinlerseniz bir öksürük sesi olduğunu duyabilirsiniz..
 • Ceset torbaları var ve bunun da bir garipliği yok çünkü terk edilmiş havaalanındaki uçak hurdalarından anladığınız kadarıyla uçak kazasında ölmüş insanlar.
 • Oyunda Las Venturas’ın dışarısındaki çöllerin ortasında bir tepede The Big Ear adı altında dev bir anten görebilirsiniz bunun ne işe yaradığı malum ama en gariplerinden biri oradan aşağı inip biraz ilerlerseniz insan yapımı olmayan taştan bir tünel görebilirsiniz.

GTA San Andreas Bilinmeyen Sırları – BÖLÜM 5

 • The Big Ear’ın altındaki safari kamyonetine binip RADIO X’i açarak beklerseniz üstünüze İntihar Uçakları yağdığını görürsünüz.
 • San Andreas’ın güney batısındaki büyük dağın en tepesine, gece yarısı saatlerinde çıkın. Bulunduğunuz yüksekliğin paraleline doğru etrafa bakın. Ard arda bir nokta, arkasında iz bırakarak ve yanıp sönerek hızlıca hareket ediyor ve sonunda kayboluyor. Bunlara bakarken bazen yukarıdan dalışa geçen uçaklar da görülüyor. Bence deneyin ve fotoğraflamayı unutmayın.
 • Saat 06:00 da kaybolan gece ortaya çıkan bir duvar yazısı var.

GTA San Andreas Bilinmeyen Sırları – BÖLÜM 6

Bu oyun hepimizin ortak kansını tam anlamı ile bir baş yapıt, GTA San Andreas Hileleri  , incelemesi, bilinmeyen hile ve sırları, ve bununla beraber diğer GTA oyunları ve tüm efsane oyunlar için en kapsamlı ve doğru yönlendirici bilgiyi size uzman.org sunuyor. 

Çok yetersizYetersizİdare ederİyiÇok iyi (109.562 oy, ortalama: 4,70)
Loading ... Loading ...

34 yorum

 1. BEYLER BÜYÜK CANAGIN ASAGIDA KARAVANLAR VAR ORDA 1 2 TANE HAYALET ARAC VAR ARADA SIRADA KAYIP KÖYÜ İLERİSİNDE KÖY VAR ORDA GAS YAZAN YER VAR BENZİNLİK YANİ ORDDA HAYALET ARAC OLUYO BİDE SNİPERLE GECELEYİN AYA SIKTIGINIZDA AY BÜYÜYYO KÜCÜLÜYO :D AYA SIKARKEN YANIMDAUCAGIN TEKİ BANA KANADIYLA VURDU KACTI ANLAYAMADIM:D

 2. arkadaşlar uçak mezarlığı var birtane parçalanmış uçaklar evet bir tanesinin içinde silah var birde oraya motorla veya
  arabayla gidince bazen havada ufo gelim uzaylı düşürüyor bazen yerden çıkıp uzaylı çıkıyor herkesde olması lazım bende oldu

 3. hayalet şehir las barrancas tır orda var hayalet kasaba bilginize ve sürücü kursuna girip çıkın sonra jetpack ile çatısına çıkın içerde gördünüz insanlardan biri yukarıdan düşüyo bunu kendim buldum

 4. Arkadaşlar hani şu 3. görev tagging up turf görevi varya o görevden önce sweetin spreylediğini yapın göreve gidin sonra sizin yaptığınız mor çete (ballas) oluyor not: yani siz yapsanız bile o aynı kalıyor

 5. harbiden bende korktum gece yarısı evde kuzenilmle kalınca ve küçük kardeşimle(annem ve babam iş için bursaya gitmişti)

 6. lan gerçekten bende korktum. ben ben 51. bölgeye gördüm jetpack la üstünden geçtim oraya inemedim korkudan :D(ve orayı kaybettim bidada gidmedim)

  • ben gidiyorum uaçk savarlar var beni vurdular jetpackla giderken ama sonra gittim bulamadım altına giremedim ve gece 00:00 da gelmiyor

 7. arkadaşlar kayıp şehirde 6 tane mezarlık var ve yanında 6 ceset torbası var farkın damısınız size bişe çağrıştırı yomu
  mezarlıkların birisindede carl yazısı var oyunda yönetiğimiz adamın ismi youtubeden gta san andreas korku yazın 1erkek 1kız ve birde 1 polis var izleyin tavsiye ederim
  ve tabi paylaço
  birtane hile var prıebj paylaço çıkıyo
  çok güzel hile

  • hıı evet crazytown hilesi. arabalardan paylaço traktörlerde öcü motorlarda pizzacı … bide oyununuzun adı Gta Saçmalık City olsa tam olur yani :D hem modla değil saçmalık hilesi :D :D

 8. hallywod yazısının yanındaki intihar uçakları nerede sağındamı solundamı önündemi arkasaındamı

 9. mete hollywod yazısının yanındaki intihar uçakları hollywod yazısının önündemi arkasındamı sağın damı solundamı

 10. nasıl gitcem

 11. hayalet şehir nerde. hangi dagın arkasında ?

 12. Ulan ne yalan soliim korktum haa gecenin bi yarısı evde tek basıma okuyunca :D

 13. ya Şeye girdim spor salonuna.Yaptım herşeyi arkaplan olarak Siyah boşluk gözüküyor.Omu Oblivion o mu?

 14. Arkadaşlar sevgilinizle opusmek için yuz yuze gelin sonra tab tusuna basılı tutun ve sevgilinizle opusuceksiniz ustelik bunu sizde goruceksiniz

 15. kardeş hayalet arabanın yanına saat 00.00 06.00 ARASI GİDERSEN seni öldürmeye çalışcak etrafında filan döncek bide onlar back a beyond flint county deler koca ayaklarda or ama modla geliyolar

  • ben saat 00:00 06:00 arası hayalet arabanın yanına gittim hiç bişe yoktu amam hani yokuştan inen arba yoktu iki tane olması gerekirken bir tane vardı

 16. Kardeş kayıp şehire girdim simsiyah bi yer ne yapacam ?

 17. AREA51E NASIL GİDİLİYO

 18. Üyesi olduğum başka sitelerde san andreas kullanıcıları bu sorundan dert yanıyor.Buradada hydra jeti uçuramayan arkadaşlar varsa eğer dikkatle okuyunuz.

  Öncelikle AIYPWZQP şiresini yazın bu size paraşüt verecek

  ROcketman yazıp jetpack le bir binanın tepesine çıkın(ben hep ganton gym nin tepesine çıkıyom) jetpackı bırakın

  JUMPJET yazıp hydranın binanın üstüne gelmesini sağlayın.(binanın üstüne almamın nedeni rahat kalkış yapmanı içindir eğer yerden yapcaksanız basketball sahası gibi geniş bir yerdende uçurubilirsiniz bu size kalmış)

  Sonra W tuşuna basarak kalkışa geçin ve iyice yükselin.

  Yükseldikden sonra Num8 e basarak ileri hereket edin

  Num2 veya Numlockun oradaki + tuşuna basarak tekerlekleri açıp kapatabilirsiniz(sürüş esnasında kapalı tutmanızı tavsiye ederim)

  HYDRA JET NASI UÇAR JUMPJET

  Ateş etmek için Num0 sağ tık veya ctrl tuşlarını kullanabilirsiniz.

  bakış açısını değiştirmek için ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

  iyi eğlenceler dilerim.

 19. area 51 e gider ken oralarda uzay gemisi mezarı var (haritada 1 sürü uçak gibi gözüküyor)orada uzay gemilerinin 1 inin içinde uzaylı silahı var

 20. Şu an okuldayım. Bir an önce eve gidip bunları denemek için yanıp tutuşuyorum. çokk teşekkürler +1

Yorum Yaz !

Facebook ile bağlan:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.İşaretli alanlar gereklidir *

*


− 6 = sıfır

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yıkarı