Anasayfa > Konsol-Futbol > PES 2014 Demo & Oyun Çıkış Tarihleri

PES 2014 Demo & Oyun Çıkış Tarihleri

Pro Evolution Soccer 2014 | PES 2014 çıkış tarihi  aldığımız bilgilere göre PS3 ve XBOX 360 için bugün (11 Eylül 2013) . PC için ise net bir demo çıkış tarihi halen verilmedi. Biraz daha bekleyecek PC ciler

PES 2014 şekilde anılan, ancak velev ki her harfi açtığımızda Pro Evolution Soccer 2014 olduğu görülen, futbol oyunu tutkunlarının meraklanarak beklediği bahsı geçen harika oyunu siz değerli okuyucularımıza tanıtacağız. Öncelikle bahsı geçen oyunu yayınlayan firmanın Konami olduğunu belirtelim. Konami Tokyo firmasının o gereğinden fazla beklenen PES serisi futbol oyunlarının sonuncusu da gereğinden fazla yakında bizlerle buluşuyor. Fox grafik motoru tabanında düzenlenmiş olan PES eni konu tüm platformlar için uyarlanmıştır.

PES 2014 demo indir

Pes 2014 demo oyun çıkış tarihi

PES 2014 hangi yenilikleri sunuyor

  • Her defasında daha da güçlü grafik detayları ile gelen bahsı geçen oyun serisi bizlere güç düzeyleri ile yetenekleri değişik olabilen oyuncuların birbirleri ile olan mücadelelerini de daha reel hale getirecektir. bahsı geçen nedenle artık gereğinden fazla büyük orantısız güç kullanılmasının da önüne geçilecektir. Yeni uyarlanan güzel hesaplamalarla entegre edilen fizik kuralları da, hızlı ile yavaş oyuncuların arasındaki mücadeleyi daha efektif kılacak.
  • Futbolcular sadece topa bağımlı hareketlerde bulunmayıp, top dışında da hareket edebileceklerdir. Örneğin, önceki versiyonlarında olduğu şekilde topu beklemeyecekler, rakibin dengesini bozmaya veya başka tarafa çekmeye de imkan sağlanacak. bu sayede gerçek standartlarda 1 futbol maçı yaşama heyecanı gerçeğe dönüşecektir.
  • En ilginç özelliklerden 1 tanesi de taraftar faktörü olacaktır. taraftarlar artık oyunun akışında interaktif 1 rol alacaktır. güzel bir hareketle rakibinizi geçtiğinizde taraftar desteği o andan itibaren artacaktır. Saha avantajı da bariz şekilde arttırılmıştır. Tüm bunlara ek şekilde formasyon ayarları da eskisinden gereğinden fazla daha fazla sahadaki oyununuza etki edecektir. Pes 2014 oyununda takımızdaki yıldız kişiler öbür oyuncuları motive edebilecek ile güç kazanmalarını sağlayabilecekler.
  • Yazımızın başlarında herşeyin daha reel olacağından bahsetmiştik. Pes 2014 bizlere en ehemmiyetli 3 eklenti özelliği de beraberinde getiriyor. Bunlardan birincisi Barycentre (kütle merkezi) şekilde karşımıza çıkıyor. bahsı geçen özellik sayesinde fizik kuralları daha efektif olup, top kontrolüne etki edecek. Dolayısıyla 1 oyuncunun vücut hareketleri ile topun seyrini değiştirebilmeniz de imkan dahilinde olacak. Böylelikle boş ile açık alanlar yaratabilecek ile daha akıllı ile zevkli karşılaşmalar ortaya çıkabilecek.
  • Çok daha doğal, gereğinden fazla daha reel, gereğinden fazla daha anlamlı geçiş animasyonları Pes 2014 ile bizlerle buluşacak. Siz futbolcuları kontrol ederken, oyun motoru da oyunun akışını kontrol ederek, oyunculara daha rahat ile eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak. Tabiki alışılagelmiş Pes 2012 ile Pes 2013’ten sonra biraz zorlanılacak olsa da, Pes 2014 devriminden sonra artık daha reel oyunlarla oynamanın keyfine varabileceksiniz.
  • Photo-Reality, veya fotoğraf reelliği teknolojisi ile artık Topçular neredeyse 1’e 1 benzerleri sahaya sürülecektir. Artık animasyon azaltılıp, reelliğe düzgün atılan kocaman adımdan, oyuncuların ne diyecekleri ile yorumlarının ne şekilde olacağı da merak konusu.
Çok yetersizYetersizİdare ederİyiÇok iyi (2 oy, ortalama: 5,00)
Loading ... Loading ...

Bir yorum

  1. ben pes severim ama pes etmem

Yorum Yaz !

Facebook ile bağlan:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.İşaretli alanlar gereklidir *

*


dokuz − = 2

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yıkarı