Anasayfa > Konsol-Futbol > PES 2014 oyna

PES 2014 oyna

Durma hadi bu sene artık sen de PES 2014 oyna …. ile yine uykusuz gecelere merhaba deme vakti geldi… Bu sene her şey çok farklı.. Fifa 14 ile bu sene rekabet daha da artacak gibi, ancak EA ve Fifa karşısında çok dişli bir rakip bulacağı benziyor. PES severler bu sene televizyon veya bilgisayar başında uzun gecelere hazırlıklı olun derim… Uzman.org olarak sizin için detaylı olarak inceledik. E3′de yerinde görüp test ettik.. Şu ana kadar her şey harika gözüküyor. Gerçekten bir devrim niteliğinde…

PES 2014 Neden Farklı

Merkezi Tokyo’da bulunan ile son 4 yıldır futbola yeni 1 yaklaşım üstünde çalışan PES Productions ekibi yeni sistemlerinde Kojima Productions’ın meşhur Fox Engine motorunun kullanıldığını açıkladı. Ekip, fox grafik motoru motorunu 1 futbol oyununun gerektirdiği özellikleri karşılamak için daha da gelişmiş hale getirdi.

PES 2014 oyna | Pro Evolution Soccer 2014

Altı esas standart şahsına kurulan yeni sistem ile PES 2014’ün tüm özellikleri elden geçirildi, önceki oyunlarda ekibi sınırlayan kısıtlamalar ortadan kaldırıldı ile PES bahsı geçen sayede üst seviyedeki futbol maçlarının heyecan ile çeşitliliğini gereğinden fazla daha güzel yansıtan 1 oyun yaratmayı başardı. Günümüz futbolunun karakteristik özelliği olan akıcılık, futbolcuların daima olarak hareket halinde olmasına ile pozisyon değiştirmelerine dayanıyor.

PES bir çok şeye sıfırdan başlayarak oyunun bir çok bir öğesini elden geçirdi ile futbol oyunları için yeni ile enerji dolu 1 standart belirlemek için çalıştı. Fark edilir ölçüde geliştirilmiş grafikler ile kesintisiz animasyonlara ek olarak, yeni sistemlerin gücü de futbol maçlarının hane sistemlerinde oynanma şekline direkt etki ediyor. yeni olmayan animasyon sistemleri ile yapay zeka öğelerinin getirdiği kısıtlamalar artık geride kaldı, PES 2014 bunlar yerine dünyanın en kocaman futbolcularını diğerlerinden ayıran beceri ve farkındalığı kusursuz biçimde taklit eden 1 yapıya sahip.

Pro Evolution Soccer 2014 Yenilikleri

6 esas ilke 1 araya gelerek futbolcuların topu almaları ile kontrol etmelerinden maçtaki fizikselliğe, maç gününün verdiği hissiyata kadar bir çok şeye etki ederek PES 2014’ün futbol simülasyonları alanında yeni mihenk olmasını sağlıyor. Artık ehemmiyetli maçların telaşını, sonucun verdiği mutluluğu veya hezimet duygusunu iliklerinize kadar yaşayacaksınız. PES 2014’ün şahsına kurulduğu temel temeller şu şekilde sıralanıyor:

 • Hava durumu oyunu etkileyecek, bununla birlikte formalarımız ile ayakkabılarımız da kirlenebiliyormuş.
 • Kaleci animasyonları dikkate değer biçimde değişim göstermiş.
 • Master League modunda oyuncular takımlarını değiştirebilecek veya ulusal 1 takımın teknik direktörü olabilecekler.
 • Online multiplayer oyunlarda Lig modu bulunacak.
 • Edit modunda amblem boşluğu yer almıyor
 • Oyunda takımların 3. formaları (ekipmanları) yer alacak veya ücretsiz şekilde DLC şeklinde gelecek.
 • PES 2014 çıkış tarihinde Steam’de ile diğer online servislerdeki yerini alacak.
 • Oyunda yeni 1 istatistik sistemi kullanılacak ile eşleşmeler buna bağlı olarak yapılacak.
 • Kaleciler şahsi istatistiklerine sahip olacaklar
Çok yetersizYetersizİdare ederİyiÇok iyi (11 oy, ortalama: 4,27)
Loading ... Loading ...

5 yorum

 1. niye böyle hadi oynıyım artık amk

 2. pes 2013 oynadim beni kimse yenemez

 3. nolur bu oyunu yardim edin ekleyim indiriim

 4. oyunu çok merak ettim

Yorum Yaz !

Facebook ile bağlan:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.İşaretli alanlar gereklidir *

*


+ dört = 13

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yıkarı